Quantcast
Channel: УКРПОШТА
Viewing all 1968 articles
Browse latest View live

До 150-річчя від дня народження Григорія Хомишина


Укрпошта та видавці газет дійшли компромісу щодо тарифів

$
0
0

2710
 

ПАТ “Укрпошта” та видавці газет дійшли компромісу в питанні зміни тарифів на приймання та доставку видань.

 

Укрпошта впроваджуватиме нові тарифи поетапно: з 1 липня – на 50% від запланованого раніше підвищення вартості доставки, а з 1 січня 2018 року підвищення тарифів в повному обсязі до рівня запланованого у відповідному наказі Мінінфраструктури. Про це домовилися під час наради у віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка за участю Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в. о. голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, керівництва Держкомтелерадіо, головних редакторів газет «Голос України», «Урядовий кур’єр», в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського та фінансового директора ПАТ «Укрпошта» Олександра Чернявського.

 

«Переконані, що питання доставки газет, а отже – доступності друкованої преси для громадян – це не лише економічна чи господарська тема, але й складова інформаційної безпеки держави. Тому ймовірне різке підвищення на доставку та приймання газет за передоплатою могло призвести до скорочення українського інформаційного простору та викликало величезний резонанс серед редакцій газет. Позитивно, що керівництво ПАТ «Укрпошта» продемонстрували розуміння специфіки друкованих ЗМІ та пішли на компроміс, який полягає у поетапному запровадженні тарифів. Сподіваємося, що це стане початком партнерських стосунків між поштовиками та журналістами», – відзначив в. о. голови Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

 

«Вважаємо видавців та редакторів газет нашими партнерами. Ми за баланс інтересів, вироблення спільного, прийнятного для всіх, рішення. І ми досягли компромісу з видавцями щодо зміни тарифів на доставку газет. Підвищення тарифів буде відбуватися поетапно. Поступове вирівнювання тарифів до рівня собівартості дозволить Укрпошті лише частково скоротити збитковість послуги у 2017 році, але своєчасне досягнення узгоджених рівнів тарифів дозволить провести підписну кампанію на друге півріччя 2017/2018 рр. з максимальною ефективністю як для видавців, так і для ПАТ «Укрпошта». При цьому ми впроваджуємо план дій, в першу чергу із розширення доступності фінансових послуг, який надасть можливість зберегти та продуктивно навантажити нашу мережу і покращити якість сервісу із доставки періодики по всій країні. Розраховуємо на його підтримку Урядом та суспільством», – зазначив Олександр Чернявський.

 

До кінця поточного тижня ПАТ «Укрпошта» та видавці погодять кінцеву редакцію проекту наказу Мінінфраструктури про тарифи, громадське обговорення якого закінчується 3 квітня 2017 року. Укрпошта та НСЖУ відзначають позицію представників Уряду, яка допомогла досягти компромісу, і за результатами зустрічі очікують відповідного доручення КМУ.

 

Змінені тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку набули чинності

$
0
0

2710
 

З 24 березня згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» вводить нові тарифи на універсальні поштові послуги.

 

Зважаючи на необхідність забезпечення стабільної роботи національного оператора поштового зв’язку Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку, були підвищені в середньому на 49,4%. Також були змінені тарифи на деякі інші послуги поштового зв’язку, такі як пересилання листів, бандеролей, посилок з оголошеною цінністю; повідомлення та СМС-повідомлення про вручення; формування форми 103 на згруповані відправлення.

 

Розрахунок собівартості універсальних та інших послуг поштового зв’язку проведено відповідно до прогнозованих макропоказників та рівня законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, оскільки найбільшу питому вагу в структурі витрат Укрпошти (близько 70%) займають витрати на оплату праці з нарахуваннями. Отже, підвищення законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати має суттєвий вплив на собівартість послуг поштового зв’язку, які надає Укрпошта.

 

Оновлені тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку ви можете переглянути тут, тарифи на інші послуги – тут.

 

Довідково:
Відповідно до Закону «Про Поштовий зв’язок» Укрпошта виконує функції національного поштового оператора та надає універсальні послуги поштового зв’язку на всій території України. До універсальних послуг поштового зв’язку зараховують пересилання простих та рекомендованих карток, листів, бандеролей, секограм та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг.

 

Укрпошта продовжить здійснювати міжнародні поштові перекази, у тому числі в Росію та країни СНД

$
0
0

money-999
 

22 березня 2017 року Держдума Російської Федерації прийняла в третьому читанні законопроект, який забороняє грошові перекази з РФ в інші держави, в тому числі в Україну, за допомогою іноземних платіжних систем. Така заборона суттєво обмежує можливості для переказу коштів з Росії в Україну і навпаки.

 

Проте простою та доступною, як і раніше, залишається можливість відправлення коштів за допомогою послуги поштового переказу, яку надає Укрпошта. За підсумками 2016 року, на вітчизняному ринку платіжних систем, створених резидентами, лідером стала саме платіжна система “Поштовий Переказ”.

Поштові перекази здійснюються через міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового Союзу між об’єктами поштового зв’язку (відділеннями).

 

«Ми продовжуємо в звичайному режимі приймати та виплачувати міжнародні поштові перекази як в іноземній, так і в національній валюті. Географічне покриття та мережа в 11,5 тис. відділень дозволяють доставити відправлення в будь-яку точку країни. Укрпошта запрошує користуватися даною послугою, оскільки, окрім зручності та доступних тарифів, можемо запропонувати унікальну адресну доставку, коли ваші близькі отримають кошти безпосередньо в руки», – зазначив директор Департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицький.

 

Детальніше про послугу міжнародного поштового переказу – тут.

 

Олена Дрощенко йде з посади заступника гендиректора з персоналу

$
0
0

droschenko
 

Заступник генерального директора з персоналу Укрпошти Олена Дрощенко залишає посаду 28 березня, аби сконцентруватися над розвитком нового проекту.

 

«Я рада, що працювала у команді Укрпошти. Компанія поступово перетворюється на ефективну, прозору, сучасну технологічну компанію. Все завдяки професіоналам, до пошуку яких була причетна, яких зібрав генеральний директор. Впевнена, що команда Укрпошти зробить із компанії сучасного гравця поштового ринку», – відзначила Олена Дрощенко.

 

У свою чергу в. о. генерального директора Ігор Смілянський відзначив, що у напрямку роботи з персоналом змінюються стандарти роботи та навчання працівників.

 

«Олена Дрощенко приєдналася до команди Укрпошти у складний період трансформації компанії, а саме оновлення команди та проведення корпоратизації підприємства. Це найшвидший серед великих держпідприємств проект перетворення у публічне товариство. Вдячний Олені, як досвідченому кризовому менеджеру. Вона змінила напрямок роботи із персоналом – покращується якість обслуговування, впроваджуються нові стандарти роботи працівників», – зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Команда департаменту персоналу, яка була створена Оленою, й надалі буде працювати над покращенням стандартів роботи працівників Укрпошти.

 

В Укрпошті стартував Проект енергореабілітації компанії

$
0
0

energy

В Укрпошті стартував перший етап «Проекту енергореабілітації компанії». Мета проекту – створення системи оптимального споживання енергоресурсів, налагодження ефективного управління температурними режимами, забезпечення комфортного для перебування середовища наших приміщень, в залежності від їх типу та призначення.

 

Проект передбачає три етапи: на першому – відбуватиметься аналіз та пошук оптимальних інжинірингових рішень модернізації об’єктів нерухомості, на другому – фінансові розрахунки проектів енергомодернізації, на третьому – залучення ресурсів та впровадження проектів в життя. Заплановані терміни реалізації першого етапу проекту – березень-червень 2017 року.

 

Даний проект став можливим завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку, який залучив і профінансував роботу європейських технічних консультантів, що будуть працювати у складі спільної робочої групи. Робочу групу очолив директор з управління нерухомим майном Укрпошти Дмитро Сенниченко.

 

В якості компанії-консультанта було обрано італійську компанію D’Appolonia, яка має досвід роботи з комерційними промисловими будівлями.

 

В результаті запровадження та реалізації Проекту Укрпошта забезпечить значну економію енергоресурсів та долучиться до компаній з відповідальним ставленням до збереження оточуючого середовища.

 

Довідково:
На сьогодні Укрпошта має портфель нерухомості площею 1,3 млн. м2. Активи нерухомості амортизовані (зношені) на 80%, витрати на їх утримання складають близько 320 млн. грн. на рік.

 

Укрпошта забезпечить безперебійність соціальних виплат клієнтам, які обслуговувались в банках з російським державним капіталом

$
0
0

2.bild
 

У зв’язку із ухваленим Пенсійним Фондом рішенням про припинення виплат пенсій українським пенсіонерам через банки з російським державним капіталом в Україні, ПАТ Укрпошта з 1 квітня 2017 року в повному обсязі забезпечить їх виплату через мережу своїх відділень.

 

Понад 72 тисячі пенсіонерів, які раніше отримували пенсії в таких банках, зможуть без додаткових зусиль отримувати пенсію вдома або у відділеннях Укрпошти за місцем проживання.

 

Виплата пенсій, соціальних допомог через мережу Укрпошти здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця. Дата виплати пенсій зазначається у відомості на виплату та повідомляється одержувачу органом Пенсійного фонду, а також працівниками поштового зв’язку при першій виплаті.

 

Довідково:
– Зазначене рішення ухвалене Пенсійним Фондом на виконання указу Президента України №63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
– Зазначене рішення стосується клієнтів ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК” та ПАТ “БМ Банк”.
– Отримати пенсію можна у відділенні Укрпошти за місцем реєстрації або її доставить листоноша за вказаною у реєстрації адресою.

 

AliExpress + Укрпошта = розумний шопінг!

$
0
0

ali-2-01
 

Просто зараз відбувається одна з найбільших щорічних подій на міжнародній торговельній платформі AliExpress – Великий Весняний Розпродаж.

 

Подія, присвячена річниці заснування майданчика, є другою за значущістю після розпродажу до Всесвітнього дня шопінгу (Холостяка) 11-11.

 

Традиційно ювілейний розпродаж проводиться в останні кілька днів березня. Цього разу організатори вирішили продовжити його на один день з 28 по 30 березня включно.

 

Акційний шопінг – безліч різноманітних квестів, ігор для отримання купонів на знижку та грандіозний розпродаж.

 

Практичні поради

 

1. Реєструйся – створюй власний профіль на aliexpress.com

Роздрібні товари за оптовими цінами.

 

2. Шукай товар за ключовим словом або фільтруй за брендом, ціною, розміром тощо

Більше 100 000 000 товарів від 200 000 продавців

 

3. Знайди оптимальний спосіб доставки «ePacket» або «Сhina post Registered Air mail»

 

4. Обирай спосіб оплати та стеж за замовленням у своєму профілі

Легка і безпечна оплата: продавець отримує гроші лише після підтвердження в профілі, що ви отримали саме те, що замовляли.

 


Зустрічайте великодні свята разом з Укрпоштою!

Укрпошта оновлює послугу «Прискорена пошта»

$
0
0

Прискорена пошта
 

Послуга експрес-доставки «Прискорена пошта» від Укрпошти зазнала змін і відтепер є на 30–40% дешевшою, ніж у інших операторів.

 

За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни Укрпошта запрошує скористатися сервісом «Прискорена пошта».

 

Укрпошта пропонує:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру). Кожен клієнт, скориставшись прайсом, зможе самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.
– Нові діапазони маси відправлень — 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою — довжиною найбільшої сторони.
– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси. Прагнучи активно розвивати адресну доставку, Укрпошта зменшила плату за забір та доставку.
– Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн до 9 грн.
– Нові конкурентні тарифи. Ми пропонуємо зменшення тарифів для відправлень великої маси. В середньому наші тарифи залишаються на 30–40% меншими від тарифів інших учасників ринку.

 

«Послуга Прискорена Пошта відповідає потребам сучасного ринку доставки по термінам доставки, при цьому конкурентними перевагами цієї послуги ми виділяємо найбільше національне покриття послуги до рівня районних центрів та селищ, а також самі доступні тарифи на ринку експрес-доставки (на 30–40% нижче від конкурентів). Для e-commerce та корпоративного бізнесу послуга дозволяє значно розширити представленість свої продуктів, збільшити канали збуту та обсяги продажів. З Прискореною Поштою у бізнес-клієнтів відкриваються абсолютно нові можливості збуту, а нова система знижок дозволяє оптимізувати свої витрати на логістику»,— зазначив перший заступник генерального директора Олександр Перцовський.

 


Прайс послуги «Прискорена пошта» (відправлення до 30 кг):
http://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2017/03/pricePP.pdf
 

Укрпошта забезпечить безперебійність соціальних виплат клієнтам, які обслуговувались в банках з російським державним капіталом

$
0
0

2.bild
 

У зв’язку із ухваленим Пенсійним Фондом рішенням про припинення виплат пенсій українським пенсіонерам через банки з російським державним капіталом в Україні, ПАТ «Укрпошта» з 1 квітня 2017 року в повному обсязі забезпечить їх виплату через мережу своїх відділень.

 

Понад 72 тисячі пенсіонерів, які раніше отримували пенсії в таких банках, зможуть без додаткових зусиль отримувати пенсію вдома або у відділеннях Укрпошти за місцем проживання.

 

Виплата пенсій, соціальних допомог через мережу Укрпошти здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця. Дата виплати пенсій зазначається у відомості на виплату та повідомляється одержувачу органом Пенсійного фонду, а також працівниками поштового зв’язку при першій виплаті.

 


Довідково:

– Зазначене рішення ухвалене Пенсійним Фондом на виконання указу Президента України №63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
– Зазначене рішення стосується клієнтів ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК» та ПАТ «БМ Банк».
– Отримати пенсію можна у відділенні Укрпошти за місцем реєстрації або її доставить листоноша за вказаною у реєстрації адресою.

 

Кабінет міністрів ухвалив концепцію реформування Державної фіскальної служби

$
0
0

Кабінет міністрів ухвалив концепцію реформування Державної фіскальної служби
 

30 березня Кабмін ухвалив концепцію реформування ДФС, яку розробив Мінфін, беручи до уваги рекомендації міжнародних партнерів України, зокрема Міжнародного валютного фонду, Митно-прикордонної служби США, Міністерства фінансів США та Євпропейської Комісії. Окрім того, при розробці було використано ряд міжнародних документів, а саме зведені митні стандарти ЕС (Customs Blueprints) та зведені фіскальні стандарти ЕС (Fiscal Blueprints).

 

Аби підвищити довіру платників податків, Мінфін прагне зробити реформу ДФС максимально відкритою та ефективною. Для цього було розроблено комплексний документ, який передбачає довгострокове та всеохоплююче бачення розвитку Фіскальної служби. Концепція є базою для підготовки детального плану дій з її імплментації.

 

Концепція передбачає реформи в ключових сферах роботи ДФС:
• Оптимізація структури
• Інформаційні технології
• Антикорупційні заходи
• Розвиток персоналу та оплата праці
• Прозорість реформи та її комунікація

 

Крім того, Концепція передбачає конкретні кроки, які повинні бути зроблені в митному блоці та податковому блоці ДФС, серед яких:
• Впровадження інституту Уповноважених економічних операторів;
• Впровадження єдиних стандартів визначення митної вартості, класифікації̈ товарів;
• Обмін інформацією з іноземними митними адміністраціями;
• Розробка автоматизованих рішень для блокування ризикових митних операцій;
• Забезпечення балансу процедур на етапі митного оформлення та пост-митного контролю;
• Виконання вимог Податкового кодексу та реалізація повнофункціонального «електронного кабінету платника»;
• Удосконалення роботи Центрів обслуговування платників;
• Впровадження повноцінного ризик орієнтованого підходу щодо аудиту;
• Розширення електронних камеральних перевірок та скорочення документальних перевірок;
• Підписання угоди щодо автоматичного обміну фінансовою інформацією;
• Зміцнення функції контролю ТЦО шляхом збільшення кількості та компетенції відповідного персоналу;
• Моніторинг результативності розгляду судами спорів, що пройшли процедуру адміністративного оскарження та інші;
• Проведення регулярної оцінки задоволеності бізнесу рівнем роботи ДФС;
• Формування іміджу ДФС як професійного та сервісного органу.

 

Зроблено перший крок реалізації концепції. Йдеться про проведення реорганізації ДФС в 2 етапи.

 

На першому етапі (з 1 травня) для централізації функцій змінюється організаційна структура митниці — ліквідуються юридичні особи на обласному рівні. Так з існуючих 27 митниць залишається 1 централізована митниця. На рівні області для полегшення проведення адміністративних процедур та здійснення нагляду передбачається створення представництв центральної митниці. На районному рівні залишаються митні пости, які напряму підпорядковуються центральній митниці.

 

На другому етапі (з 1 січня 2018 року) в податковій вертикалі будуть ліквідовані юридичні особи на обласному рівні та створено Міжрегіональне головне управління ДФС.

 

Royal Mail запускає онлайн-підтвердження доставки посилок через Великобританію

$
0
0

Royal Mail Tracked and Special Delivery Guaranteed®
 

З 27 березня Royal Mail впровадила онлайн-підтвердження доставки посилок для клієнтів у всіх поштових відділеннях по всій Великобританії.

 

На своєму сайті Royal Mail зазначає, що впроваджує послугу для усіх класів відправлень (Royal Mail Tracked and Special Delivery Guaranteed®, а також відправлення першого та другого класу) та для усіх користувачів. До цього послуга в тестовому режимі працювала для клієнтів, які мали особисті кабінети на сайті.

 

Нова пошта тестує технологію iBeacon

$
0
0

Royal Mail Tracked and Special Delivery Guaranteed®
 

Маячки iBeacon вже встановлено в десяти відділеннях Києва, тож відтепер користувачі мобільного додатку «Нова пошта» можуть вже на вході до відділення, ввімкнувши Bluetooth, побачити на екрані смартфона інформацію про свої відправлення та картку клієнта.

 

Після завершення пілоту в компанії розглянуть рішення про масштабування технології на всю мережу відділень Києва та інших міст України. Невдовзі через додаток клієнти зможуть заздалегідь повідомити персонал відділення про те, що прийшли отримати посилку. Завдяки цьому можна буде попередити утворення черг, скоротити час перебування у відділенні до мінімуму, а також зробити процес відправки та отримання ще легшим.

 

В майбутньому, крім інформування клієнтів про статус відправлень, технологія допоможе забезпечити клієнтів актуальною інформацією про акції та пропозиції партнерів «Нова пошта» з сегменту e-commerce. Вже зараз у компанії впроваджують пілотний проект, що передбачає виділені каси у відділеннях для прискореного обслуговування клієнтів, в тому числі користувачів мобільного додатка.

 


Розробник мобільного додатка — компанія Devlight. Завантажити додаток можна за посиланням: app.novaposhta.ua.
 

Пошта Фінляндії доставлятиме напої в магазини по всій країні

$
0
0


 

Пошта Фінляндії розширює спектр послуг і вже оголосила про наміри доставляти прохолодні та слабоалкогольні напої в магазини по всій країні.

 

Про це свідчить й укладений договір з відомою пивоварнею Sinebrychoff, згідно з яким поштовики доставлятимуть її продукцію по всій Фінляндії за винятком столичного регіону. Також співробітники пошти будуть задіяні у розвантаженні й піклуватимуться про вивіз порожньої тари.

 

Крім того, пошта Фінляндії не зупинятиметься на досягнутому і вже найближчим часом планує здійснювати доставку заморожених продуктів і товарів, які потребують перевезення у морозильних камерах.
 


Чи відчувають зміни працівники відділень поштового зв’язку?

$
0
0


 

Нині в компанії відбуваються кардинальні зміни, спрямовані на покращення іміджу. Їх мають відчувати і працівники всіх рівнів, оскільки більшість змін стосуються роботи операторів і листонош; і клієнти — зменшення черг у відділеннях, підвищення якості обслуговування тощо. Чи доходять вони до листонош і операторів — ми спробували з’ясувати у працівників ВПЗ №162 м. Києва.

 

Відділення поштового зв’язку №162 Південного поштамту Київської міської дирекції Укрпошти — невеличке, ошатне, розміщене майже на окраїні міста — поблизу Кільцевої дороги. До відділення я зайшла близько 10 год. Тут уже кипіла копітка, напружена робота: листоноші у відділі доставки сортували відправлення, оператори в операційній залі надавали послуги клієнтам. Мене радо зустріла начальник відділення Тетяна Лютікова, яка саме в цей час давала рознарядки для листонош. Тетяна Василівна очолює відділення не так давно — 2,5 роки, але за цей час змогла налагодити виробничий процес, а найголовніше — згуртувати колектив навколо спільної справи, викорінивши інертність, недовіру і скептицизм по відношенню одне до одного. До речі, пані Тетяна — з поштової династії: її мама, Олена Лихолат, присвятила пошті понад 32 роки життя, пропрацювавши листоношею ВПЗ №134 м. Києва.

 

Зараз у відділенні налічується 13 працівників: 5 листонош, 5 операторів, прибиральниця, начальник і її заступник. До магічної цифри 13 у колективі ставляться з посмішкою, кажучи, що вона їм не шкодить, а навпаки, допомагає і приносить успіх, адже відділення — прибуткове.

 


 

Тетяна Василівна переконана, що успіх кожного структурного підрозділу залежить від здорового клімату в колективі, який дає змогу не лише виконувати планові показники, а й заробляти більше, що своєю чергою позитивно позначається й на рівні заробітної плати співробітників. Відділення працює за єдиним кредо:

«Ми робимо так, щоб кожен член команди відчував успіх, якого він досяг, працюючи пліч-о-пліч із колегами».

Чітко його дотримуючись, колективу вдалося у 2016 р. відмінно спрацювати, виконавши план доходів на 102,8 %. Оскільки у відділенні обслуговуються переважно фізичні особи, більшість із яких пенсіонери й молоді мами у декретній відпустці, то послуги з пересилання посилок (128,6 %), цінних листів і дрібних пакетів (119,7 %) є найпопулярнішими. До менш затребуваних належать комерційні послуги (50,9 %) і реалізації знаків поштової оплати (71,6 %). За словами начальника відділення, вони не користуються значним попитом, бо розраховані на юридичних осіб. Таких клієнтів у відділенні бракує. І це не дивно, адже розташоване воно у спальному районі міста.

 

Також вдається тримати високу планку з приймання електронних переказів (119,9 %), платежів (122,1 %), реалізації товарів широкого вжитку (100,4 %) та періодичних друкованих видань (104,2 %).

 

Звичайно, працівники відділення в курсі всіх справ, що нині відбуваються на підприємстві. До змін ставляться з обережністю і жодних прогнозів не роблять, але сподіваються, що ситуація в компанії неодмінно зміниться на краще, бо від цього залежить і їхній подальший добробут. Тішить те, що з часу розірвання договору з ГІОЦ у відділенні помітно зменшилися черги. Така позитивна тенденція до вподоби і клієнтам. Приміром, пані Галина, яка обслуговується у ВПЗ близько 14 років, каже:

«До відділення їду з іншого району. Тут комфортно і завжди швидко обслуговують. А ще останні два місяці майже немає черг. Це особливо радує, бо часу витрачаю значно менше».

 

Проте є в цій ситуації й інший бік медалі — не вельми приємний для поштовиків. Працівники кажуть, що з тимчасовим припиненням приймання платежів на рахунки КП «ГІОЦ» відбувся відчутний відтік клієнтів. Особливо помітною ця тенденція стала упродовж останніх двох місяців. Це призводить і до певних труднощів щодо виконання планових показників із приймання платежів.

«Клієнти зараз вимогливі й бережуть свій час, тому стали надавати перевагу іншим структурам чи організаціям, де мають можливість сплатити одразу всі платежі»,— зазначає Тетяна Василівна.

 

У квітні на клієнтів очікує ще одна приємна новина — відділення працюватиме без обідньої перерви. Колектив вважає, що на їхню роботу це істотно не вплине, а от для споживачів — це зручно.

 

Особливих нарікань на умови роботи працівники не мають. Їх завжди вчасно забезпечують усім необхідним: і витратно-експлуатаційними матеріалами, і засобами індивідуального захисту тощо.

 

Щодо клієнтів, то у відділенні діють свої неординарні й унікальні правила, які допомагають у роботі, особливо під час обслуговування потенційних «клієнтів-скандалістів». За словами операторів Тетяни Пахомової та Ганни Борисенко, до таких споживачів ставляться з особливою повагою і увагою. Намагаються обслуговувати їх поза чергою, аби не створювати зайвих проблем ні собі, ні іншим. Зворушливе ставлення з боку поштовиків цілком влаштовує таких клієнтів, і подекуди складається враження, що вони використовують це як гарну нагоду оперативно і без проблем скористатися будь-якими послугами Укрпошти в одному вікні. Це вкотре підтверджує факт, що поштовики цінують і люблять усіх своїх клієнтів.

 

З плинністю кадрів у відділенні проблем немає, бо всі працівники цінують свою роботу, докладають максимум зусиль, аби поштовий об’єкт працював як злагоджений механізм. Наприклад, листоноша Світлана Войтенко на пошті працює понад 8 років. Раніше була співробітником соціальної служби. А листоношу Ірину Ятленко у 2000 р. на пошту привело тогочасне тотальне безробіття. Вони стверджують, що лише тут відчувають матеріальну стабільність і соціальну захищеність.

 

Не зраджує пошті й своєму відділенню найдосвідченіша листоноша Марина Васильченко, яка у червні відзначатиме 30-річчя трудової діяльності у поштовій сфері: днями її запрошувала на роботу оператором сусідня банківська установа, бо знають, що в Укрпошті працюють справжні професіонали.

 

Саме пані Марина дала мені шанс відчути себе у ролі листоноші, а також відкрила секрети свого успіху. Але спершу — довідкова ремарка: ВПЗ №162 має 5 дільниць, які обслуговують 5 листонош. На кожну припадає близько 10–12 багатоповерхових будинків (5-, 9- і 16-поверхових). Тобто кожна листоноша обслуговує приблизно 1400–1500 квартир.

 

Обсяги роботи значні, тож, озброївшись поштовою сумкою з листами, газетами, журналами, а також вражаючою зв’язкою ключів від під’їздів, вирушаємо на доставну дільницю. Дорогою з нами привітався з десяток незнайомих мені людей, як виявилося,— це мешканці будинків, які обслуговує Марина Іванівна. За її словами, всіх клієнтів знає поіменно. Каже, що про долі деяких уже може писати повісті й романи, бо листоноша — це людина знана, їй нерідко довіряють потаємне.

 

«Робота з людьми вимагає й певної психологічної витримки, доводиться чути усяке: і добре, і погане,— розповідає Марина Іванівна.— Наприклад, часто пенсіонери дорікають, що приношу їм мізерну пенсію. Просять переглянути її і, за можливості, максимально підвищити. Доводиться довго пояснювати, що не маю таких повноважень і не працюю у Пенсійному фонді».

 

Пані Марина згадує далекі 80-ті роки. Тодішні обсяги поштових відправлень не порівняти із сьогоднішніми. Люди багато передплачували газет, журналів, листувалися. Інколи, у часи великих навантажень, підприємству навіть доводилося винаймати таксі, аби вчасно рознести пошту. При цьому у відділенні, де працювала Марина Іванівна, за штатом було 12 листонош, на кожну припадало обслуговування лише 2 багатоповерхових будинків.

 

«Зараз ситуація кардинально протилежна: обсяги письмової кореспонденції істотно скоротилися, з року в рік зменшується кількість передплатників періодичних друкованих видань. Люди надають перевагу сучасним засобам зв’язку. Та й новин в Інтернеті купа»,— із сумом констатує пані Марина.

 


 

Нині найважчий період для листонош — дні доставки пенсій. Пенсіонерів багато, тому доводиться по 3–5 разів бігати від відділення до будинку, аби рознести пенсію.

 

Та попри все клієнти люблять свою листоношу. Йдучи доставною дільницею, ми зустріли жіночку поважного віку. Вона з острахом обвела мене непривітним поглядом і запитала:

«Мариночко, ти що зібралася у відпустку чи, може, вже йдеш від нас? Новеньку навчаєш? Ми вже звикли до тебе і нікуди не відпустимо».

Звичайно, ми запевнили її, що Марина Іванівна залишається і найближчим часом не планує змінювати професію, бо відчуває відповідальність за своїх клієнтів. Тож перейматися не варто.

 

Крокуючи доставною дільницею, я вкотре переконалася у правильності сталого твердження про роботу листоноші — «нелегка поштова ноша». Обійшовши половину будинків, встигла нанюхатися сміттєпроводів, плісняви, відчути присмак клаустрофобії (страх замкнутого простору), бо світла у під’їздах, як правило, немає. Не раз відверто побоювалася за життя колеги, бо у деяких будинках проживають сумнівні особистості з кримінальним минулим. Але, незважаючи на страхи і побоювання, листоноші вправно і професійно виконують свої посадові обов’язки і мріють, аби їхня професія стала однією із найпрестижніших і шанованих серед населення країни.

 

Ірина КРАСЬКО

 

Укрпошта енергомодернізує свою нерухомість

$
0
0

Royal Mail Tracked and Special Delivery Guaranteed®
 

Команда фахівців генеральної та Київської міської дирекцій під керівництвом Дмитра Сенниченка, директора з управління нерухомим майном та інфраструктурою ПАТ «Укрпошта» зустрілася з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) та дала старт проекту з енергореабілітації компанії. Бо ефективне управління ресурсами, як відомо,— один із чинників беззаперечного успіху будь-якого проекту.

 

Укрпошта успадкувала портфель нерухомості площею 1,3 млн м2, який налічує 5,5 тис. од. різноманітних об’єктів. Ще 7,5 тис. об’єктів ми орендуємо. Активи компанії амортизовані (зношені) на 80 %, і лише прямі затрати на їхнє утримання становлять близько 320 млн грн на рік. 80 млн цієї суми йде на оплату електроенергії, 60 млн поглинає централізоване опалення, 40 млн — вугілля, дрова, газ… У результаті корпоратизації Укрпошта стала ще й платником податку на нерухомість, який за попередніми розрахунками становить 20 млн грн у рік.

 

Такі володіння тішать масштабами, але засмучують статистикою щодо експлуатації — занадто дороге задоволення для Укрпошти. Оскільки ціни на комунальні послуги з енергоносіями та податок на нерухомість демонструють сталу тенденцію до зростання, Укрпошта має намір побудувати систему ефективного управління активами.

 

Ми реалізуємо стратегію розвитку компанії у трьох напрямах:
1. Управління активами у сфері нерухомості: аналіз портфеля об’єктів і визначення стратегії найбільш ефективного використання активів, розгляд варіантів їх альтернативного використання.
2. Управління майном: комерційне управління об’єктами нерухомості, орендними відносинами, оптимізація використання займаних площ, оптимізація податків, максимізація вартості.
3. Управління об’єктами (інфраструктурою): управління експлуатацією будівель і споруд, яке передбачає управління поточним технічним обслуговуванням, модернізацію інженерного обладнання й побудову системи енергоменеджменту.

 

Royal Mail Tracked and Special Delivery Guaranteed®

Дмитро Сенниченко,директор з управління нерухомим майном та інфраструктурою:
«Якщо порівняти спожиті гігакалорії на квадратний метр, то наша компанія є однією з найбільш енергоефективних. Проте співробітники й відвідувачі нерідко мерзнуть узимку в недогрітих приміщеннях, а влітку в тих самих приміщеннях потерпають від задухи й спеки. Тому за підтримки ЄБРР ми розпочали проект з енергореабілітації об’єктів Укрпошти».

 

Мета спільного проекту — не лише економія коштів, передусім — це створення системи оптимального управління температурними режимами, комфортного середовища існування й праці, залежно від типу й призначення приміщення, за оптимального споживання енергоресурсів і дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

 

На першому етапі буде здійснено передпроектну підготовку — аналіз ресурсів і повноцінне дослідження вибраних типових об’єктів із залученням міжнародних консультантів, пошук найкращих інжинірингових рішень, а затим — фінансові розрахунки, які продемонструють окупність тих чи інших проектів енергомодернізації. Одним із компонентів спільного Проекту має стати стійка організаційна структура енергоменеджменту в компанії.

 

Європейський банк реконструкції та розвитку зацікавлений у співпраці з Укрпоштою, і поточна робота проекту здійснюється завдяки фінансуванню з фондів технічної допомоги на грантовій основі.

 

Наше щире бажання, аби усміхнені співробітники Укрпошти вітали клієнтів у теплих і затишних, комфортних й енергоефективних відділеннях поштового зв’язку.

 

Людмила БАЦАЙ

 

Тільки наше спільне бажання змінитися на краще є запорукою перемоги

$
0
0

Жінка-керівник — яка вона? Як їй вдається поєднувати дві нелегкі місії — бути жінкою й керівником? В Укрпошті нині керівників-жінок найвищої ланки у регіонах небагато. У нинішніх умовах упровадження змін, нових підходів до роботи, підвищення якості обслуговування такі жінки повинні мати величезну витримку, терпіння і найголовніше — тверду силу волі, аби доступно обґрунтувати підлеглим необхідність новітніх кроків. Саме такою є переможниця відкритого відбору Олена Дорошенко — директор Чернігівської дирекції.

 

— Олено Миколаївно, Ви стали переможцем відкритого відбору. Поділіться своїми враженнями від конкурсу?
— У жовтні 2016 р. я вперше замислилася: «А чи не змінити мені сферу діяльності!?» Банківського стажу маю майже 25 років. Останні 2 роки очолювала один із департаментів банку в Києві.
 
Інформацію про відкритий відбір на посаду директора Чернігівської дирекції Укрпошти «підкинули» колеги з банку. І ця вакансія мене зацікавила насамперед «як виклик», оскільки з Укрпоштою співпрацювала з 2015 р. — очолювала спільний партнерський проект. За ці два роки компанія стала для мене рідною, проте нерозгаданою структурою!
 
Бажання взяти участь у трансформації масштабного, стратегічно важливого держпідприємства зіграло вирішальну роль для подачі заявки на конкурс. На жаль, я не відстежувала кількості кандидатів, але у фінал вийшло 6 претендентів. З усіма знайома: це люди з величезним досвідом — банкіри, топ-менеджери логістичних компаній (конкурентів Укрпошти) та бізнесу. Тобто на конкурсі була здорова конкуренція. Думаю, вдало впроваджені мною спільні проекти з поштою, які я презентувала, дали позитивні результати.

 

— Які першочергові цілі та завдання ставите перед собою як керівник?
— Головне завдання — налагодити роботу філіалу так, щоб поняття «ефективність» та «прибутковість» стали тотожними, звичними і довготривалими.
 
Зараз активно працюємо з кадровою службою щодо формування команди, насамперед це стосується бізнесових підрозділів, на яких покладена важлива місія — приріст доходів від надання поштових і фінансових послуг, роботи з корпоративними клієнтами і торгівлі.

 

— Ви очолили одну із проблемних дирекцій Укрпошти? Що Вас вразило і водночас потішило після аналізу діяльності філіалу?
— Чернігівщина, на жаль, дійсно слабкий в економічному сенсі регіон. Але, незважаючи на це, Чернігівську дирекцію не можна назвати проблемною. На її діяльність негативно впливали інші чинники, зокрема часті призначення директорів. Та я переконана, що найвища цінність дирекції — колектив. Саме завдяки його роботі (про це свідчать показники філіалу за останні 2 роки) вдалося зустріти часи змін із більшою впевненістю.

 

— У чому особливості Вашого регіону, і що заважає виконувати планові завдання?
— Чернігівщина — сільськогосподарський регіон, що межує з Білоруссю та Росією. Основні його особливості: найнижча щільність населення (32 особи/км2 при середній по Україні 73 особи/км2); велика площа — 32 тис. км2 (третє місце серед інших областей); жахливий стан доріг. Такі чинники негативно впливають на роботу поштовиків. Наприклад, середній прохід листоноші в день становить 14,5 км, 33 % усіх доставних дільниць мають протяжність понад 17 км. Тобто листоношам доводиться 62,7 % робочого часу витрачати лише на прохід доставною дільницею, а це — більш як 4 години на день. Багато ресурсів витрачається й на транспорт.
 
Крім того, дирекція відчуває потребу в якнайшвидшій автоматизації відділень. Приміром, у регіоні налічується 550 об’єктів поштового зв’язку, з яких 95 — міських, 447 — сільських, 8 — пересувних. Автоматизовано лише 101 об’єкт.

 

— З якими економічно-фінансовими показниками закінчила 2016 р. Чернігівська дирекція?
— Я вже згадувала, що останні 2 роки Чернігівська дирекція входить до переліку прибуткових. За результатами фінансово-господарської діяльності без урахування доходів і витрат, пов’язаних з оцінкою та дооцінкою майна, філіал закінчив 2016 р. з чистим фінансовим результатом 2,7 млн грн, забезпечивши темпи зростання доходів до минулого року 123,7 %. За рахунок цього вперше за 4 роки ми змогли спрямувати додатково отримані кошти на преміальні та заохочувальні виплати працівникам за основні результати господарської діяльності.

 

— Назвіть найприбутковіші напрями діяльності та найзбитковіші? Чому?
— Доцільніше говорити про рентабельність діяльності дирекції загалом із урахуванням виконання запланованого рівня доходів, що і забезпечує запланований відсоток рентабельності.
 
Так, доходи від надання фінансових послуг за 2016 р. перевиконані на 7,6 % (темп зростання до минулого року 109,1 %). Важливу роль тут відіграє активна робота з корпоративними клієнтами щодо пересилання переказів за оренду земельних паїв. Цей напрям діяльності вважається найперспективнішим, тому плануємо й надалі його розвивати.
 
Також у 2016 р. на 11,2 % зросли доходи з приймання платежів порівняно з аналогічним періодом 2015 р., а саме: 14 553,5 тис. грн проти 13 085,9 тис. грн у 2015 р. Але таких показників вдалося досягти за рахунок зростання тарифів. Загалом доходи від надання цієї послуги за рік покривають витрати (середня доходна такса більша за собівартість, тому рентабельність становить більше 30 %). У січні та лютому поточного року дирекція знову відчула певні труднощі щодо виконання планових показників із цієї послуги. На це вплинули законодавчі зміни рівня мінімальної заробітної плати. Але, сподіваємося, що з березня завдяки перегляду тарифів ми зможемо показати високі результати.
 
Відрадно, що Чернігівська дирекція завжди в лідерах за рейтинговими показниками з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою: у 2016 р. планові показники виконано на 128,4 % (отримано доходів на суму 15 181,9 тис. грн), що на 48,5 % більше, ніж у 2015 р. (10 220,5 тис. грн). І заслуга в цьому наших листонош, які під час передплатної кампанії всі зусилля спрямовують на популяризацію серед населення доходних видань. За результатами рейтингової оцінки діяльності філій за підсумками передплатної кампанії на 2017 р. наш філіал посів І місце за кількістю примірників на 1 мешканця та отримав найбільше доходів на 1 жителя, що в 1,8 раза перевищує середній показник по всьому підприємстві. І це — справді результат!
 
Також високі показники виконання планових доходів і темпів зростання маємо від надання послуг із пересилання посилок (особливо зросли обсяги внутрішніх посилок до 10 кг) і доставки рахунків (обсяги зросли вдвічі).

 

— Які перспективи вбачаєте у корпоратизації Укрпошти? Як це вплине на роботу Чернігівської дирекції?
— Найважливіша перспектива — реалізація Стратегії компанії! Система дуже чекає на технічне та ІТ-переоснащення, упровадження інноваційних програм і затребуваних продуктів — це повітря для зростання. Але сьогодні важливо втримати баланс між динамікою зростання доходів і витратами на покращення умов праці та справедливою системою мотивації персоналу.

 

— Яких кардинальних заходів плануєте вживати для покращення фінансово-економічної діяльності дирекції?
— По-перше, в полі зору — система управління якістю обслуговування, впровадження стандартів обслуговування. Мета — задоволений клієнт, залучення молоді.
 
По-друге — корпоративний клієнт регіону. Мета — максимальне задоволення його потреб.
 
По-третє — ефективна реалізація товарів через нашу мережу. Над цим зараз активно працюємо і вже бачимо перші позитивні результати: у грудні 2016 р. чисті доходи становили 1,1 млн грн, що на 46 % більше, ніж у грудні 2015 р., а в січні — лютому 2017 р. за рахунок укладення нових договорів, розширення асортименту товарів із конкурентними цінами, внесення змін в умови чинних договорів доходи від торговельної діяльності зросли на 50 % до аналогічного періоду 2016 р. Також з березня діє договір з фірмою «Сатурн» щодо каталожної торгівлі товарами, що користуються попитом серед населення, та й комісійна винагорода працівникам за реалізацію дуже приваблива — 5 %.
 
Крім того, географічна нерівномірність розвитку ринку послуг поштового зв’язку, а саме: значна розбіжність у потребах і пріоритетах міських і сільських споживачів впливає на вибір напрямів маркетингової діяльності Чернігівської дирекції. Так, у нашому регіоні більшість населення — це переважно мешканці сільської місцевості, тому доцільно зосерджуватися на популяризації традиційних послуг, розвитку фінансових послуг і торговельної діяльності (зокрема посилкової). Значну потребу відчуваємо у розширенні мережі пересувних відділень.

 

— Як складаються відносини з колективом? Чи всі сприймають зміни, які відбуваються на підприємстві? Якщо ні, то як «гасите пожежу» невдоволення?
— Працюємо однією командою. Колектив мене прийняв. Головне — ми чуємо одне одного. Рішення ухвалюються колективно. І так буде завжди. Але, на жаль, без радикальних змін у технічному напрямі не обійшлося. Саме у цій сфері діяльності виявлено найбільше слабких і проблемних місць у роботі, тому кадрових рішень уникнути не вдалося. Для оптимізації та підвищення ефективності управління мережею перед нами стоїть першочергове завдання — реорганізація ЦОСів і ЦПЗ. Люди мають розуміти «чому?», «яка мета перетворень?» І найголовніше — ми не можемо втратити досвідчених і результативних людей.

 

— Як законодавчі зміни з підвищення мінімальної заробітної плати вплинули на фінансові показники філіалу? Чи доводиться переводити працівників на менші ставки? Якщо так, то розкажіть про їхню реакцію.
— 2017 р. приніс дирекції нові випробування, насамперед пов’язані із дотриманням законодавчо встановлених мінімальних норм і соціальних гарантій. Звичайно, це позначиться на прибутковості філії, особливо в І кварталі, оскільки, крім збільшення мінімальної заробітної плати працівникам, відбулося, відповідно, і збільшення сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). Підприємство трудомістке: якщо в 2016 р. в дирекції питома вага витрат на оплату праці в загальних витратах становила 73,0 %, то в 2017 р. — близько 80 %. Але дирекція не планує йти шляхом закриття відділень з метою зменшення витрат, а навпаки, координуватиме всі зусилля на покриття витрат додатковими доходами. Планом на 2017 р. передбачено зростання доходної частини на 16,5 %, а в кошторисі на оплату праці збільшено витрати на заробітну плату на 18,5 % та сплати ЄСВ — на 51,0 %.

 

— Бути жінкою і водночас керівником — дуже важко? Як Вам вдається поєднувати ці дві нелегкі місії?
— Скоро відзначатиму 15-річний ювілей як жінка-керівник. Це питання узгоджувала з родиною ще у 2002-му. І чоловік, і донька підтримали мене. Не скаржилися, що часто не буваю вдома. Чоловік за 27 років подружнього життя звик до моїх життєвих викликів.
 
У донечки вже своя родина — народила мені онука. Та й зятя маю гарного: йому припали до смаку мої голубці (сміється). Тож з упевненістю можу стверджувати, що життя мене не обділило: дерево — посадила, дім — збудувала, дитину — виростила! Ось таке моє жіноче щастя.

 

— Чим Ви займаєтеся у вільний від роботи час, чи маєте якесь хобі?
— Робота і є моїм хобі! Але також дуже люблю співати, подорожувати: особливо до вподоби гірськолижні курорти і просто відпочинок із родиною.

 

— Як сприймають Вашу постійну зайнятість рідні?
— Чоловік довгий час працював поряд зі мною. От наразі відпочиває від мене (жартую!). Поки працює в Києві.

 

— Що побажаєте своєму колективу?
— Віри у краще майбутнє, як особисте, так і підприємства! Тільки наше спільне бажання змінитися на краще є запорукою перемоги! І в цьому непростому процесі мають взяти активну участь усі: від прибиральниці (яка може зустріти клієнта), листоноші (як основного вісника змін) до начальників підрозділів і керівництва. Ми маємо бути єдині в бажанні щодня переконувати наших клієнтів, що Укрпошта — це надійна організація, яка тримається на трьох китах — комфортності, стабільності, надійності!

 

Розмову вела Ірина КРАСЬКО

 

Укрпошта запрошує на роботу

$
0
0

Пропонуємо нашим читачам обіймати вакантні посади в Укрпошті, долучатися самим та агітувати своїх рідних і знайомих до ефективної праці в компанії, яка здійснює швидку ринкову трансформацію та перетворюється на ефективну, прозору, сучасну технологічну компанію, що надаватиме клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових і логістичних послуг.

 

Оператор поштового зв’язку

(в регіональних дирекціях)

 

Вимоги до кандидатів:

  • освіта: середня спеціальна, професійно-технічна, неповна вища, базова вища або повна вища;
  • впевнений користувач комп’ютера, бажано навички роботи з касовим апаратом;
  • досвід роботи у сферах з обслуговування клієнтів (готові розглянути кандидатури випускників навчальних закладів без досвіду роботи).
  •  

    Посадові обов’язки:

  • приймання, оброблення та вручення поштових відправлень;
  • приймання та виплата поштових переказів;
  • виплата пенсій і грошових допомог;
  • приймання платежів.
  •  

    Умови праці:

  • робота в підприємстві — одному з найбільших роботодавців України;
  • дотримання соціальних гарантій згідно з Кодексом законів про працю України.
  •  

    За довідками звертатися до Германа Клюєва, тел.: (054) 278-05-00.

     

    Начальник відділу торгівлі

    (в регіональних дирекціях)

     

    Ключові посадові обов’язки:

  • управління командою (планування, постановка завдань, контроль, зворотний зв’язок, коучинг, мотивація);
  • налагодження комунікацій у межах відділу, з іншими підрозділами підприємства і зовнішніми контрагентами;
  • проведення переговорів з постачальниками продукції, укладення договорів на постачання, контроль дотримання умов договорів. Управління  регіональними складами компанії;
  • контроль своєчасної доставки всього асортименту товару в роздрібні точки;
  • організація та контроль роботи з роздрібними  точками компанії, мотивація і навчання продавців;
  • організація навчання співробітників правилам документообігу й управлінського обліку, використання облікових систем компанії;
  • звітність по роботі відділу.
  •  

    Успішний кандидат має відповідати таким вимогам:

  • вища освіта;
  • досвід роботи в продажах (закупівлі) понад 5 років, зокрема на керівних посадах — не менше 2 років;
  • відмінні адміністративні навички: вміння ставити цілі, планувати їх реалізацію та контролювати виконання;
  • здатність приймати управлінські рішення і нести за них відповідальність;
  • високий рівень комунікації, вміння вести складні переговори і переконувати;
  • впевнений користувач ПК;
  • досвід створення підрозділів з нуля буде вагомою перевагою.
  •  

    Ключові критерії оцінювання:

  • лідерські навички (планування, постановка завдань, контроль, мотивація, навчання підлеглих та коучинг);
  • орієнтація на досягнення результату — здатність досягати максимально можливого результату шляхом правильної постановки цілей/ пріоритетів. Здатність чітко уявляти кінцевий результат і прагнути до його досягнення в процесі роботи;
  • взаємодія — здатність досягати максимального результату, зберігаючи задоволеність партнерів. Вміння уникати негативних реакцій, супротиву, конфліктів для досягнення цілі;
  • вплив — здатність впливати на поведінку інших для досягнення своїх цілей.
  •  

    За довідками звертатися до Олени Гордюти, контактний телефон: (067) 400-90-45. Резюме слід надсилати на е-адресу: hordiuta-ov@ukrposhta.ua

     

    Долучайтеся до команди реформаторів, творіть історію сучасної технологічної компанії разом із нами!

     

    Понад 1,5 мільйона звернень за отриманням адміністративних послуг подано через Укрпошту

    $
    0
    0

    Адмінпослуги
     

    Адміністративні (державні) послуги є важливим елементом взаємодії між державою, з одного боку, та населенням й представниками бізнесу, з другого. До сфери таких послуг належать реєстраційні послуги, видача різноманітних довідок і дозволів, отримання паспортів, працевлаштування, соціальні та пенсійні послуги тощо.

     

    Актуальність цього питання визначається тим, що кожен громадянин України у віці старше 18 років звертається за державними послугами в середньому двічі на рік. Від стану справ у даній сфері залежить загальний соціально-політичний клімат у будь-якому регіоні України. Враховуючи важливість даної сфери, Уряд України взяв курс на підвищення якості й доступності державних послуг для населення та представників бізнесу.

     

    Для реалізації зазначеної стратегічної цілі було обрано декілька напрямів: «електронне урядування», організація надання послуг на базі центрів надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) і забезпечення доступу до таких послуг через відділення Укрпошти.

     

    Нині в Україні створено близько 700 ЦНАПів, які мають забезпечити обслуговування населення на всій території України. Крім того, суб’єкти надання адміністративних послуг активно переводять свою діяльність в електронний формат, забезпечуючи тим самим легкий спосіб отримання цих послуг.

     

    Але, враховуючи, що кількість населених пунктів в Україні становить понад 25 тис., а населення – близько 43 млн, половина з якого не має доступу до мережі Інтернет, система надання адміністративних послуг, що базується лише на ЦНАПах та Інтернеті, сьогодні є недостатньою для 100% розв’язання поставлених завдань, а сільське населення, як і раніше, залишається в дискримінаційному положенні.

     

    Очевидно, що Укрпошта, яка має найбільшу і найдоступнішу для населення мережу власних відділень, має широкі можливості для виконання поставлених Урядом цілей.

     

    Нині доступ до адміністративних послуг забезпечують усі відділення поштового зв’язку, а це понад 11 тис. точок доступу.

     

    Якими адміністративними послугами можна скористатися у відділеннях Укрпошти?

     

    Сьогодні в будь-якому відділенні Укрпошти можна отримати понад 50 адміністративних послуг. Зокрема, це ліцензування транспортної діяльності, видача різноманітних довідок, соціальні послуги тощо. Наприклад, через пошту можна оформити субсидію, отримати довідку про доходи для перерахунку пенсії, отримати послуги зі встановлення певного статусу, оформити підприємство, отримати ліцензію на перевезення тощо.

     

    Із переліком послуг та списком необхідних документів кожен охочий може ознайомитися на корпоративному сайті підприємства www.ukrposhta.ua або у відділеннях поштового зв’язку.

     

    Що потрібно для того, щоб отримати адміністративну послугу через Укрпошту?

     

    Щоб отримати адміністративну послугу, необхідно відвідати найближче відділення Укрпошти, де кожен бажаючий може ознайомитися зі всією необхідною інформацією про послугу, яка його цікавить, та направити на адресу суб’єкта надання адміністративної послуги оформлений, за допомогою працівника Укрпошти, необхідний пакет документів, а потім також через Укрпошту отримати результат.

     

    Що дуже важливо? Громадянам України, незалежно від місця їхнього проживання, тепер не потрібно витрачати час та кошти на поїздку до необхідного державного органу, не треба стояти в чергах, бігати в пошуках інформації. У найближчому відділенні Укрпошти кожен має змогу дистанційно отримати необхідну послугу з переліку послуг, що надаються через Укрпошту.

     

    Також працівники відділення нададуть кваліфіковану допомогу в оформленні необхідного пакета документів, допоможуть заповнити заявку та направити документи до відповідного органу, який надає ту чи іншу послугу. Тобто працівники Укрпошти додатково виконують функцію інформаторів і частково консультантів, природно, після обов’язкового навчання, яке проводять представники державних органів, з якими співпрацює Укрпошта.

     

    Скільки коштують такі послуги?

     

    Укрпошта не бере ніякої додаткової плати, крім оплати прямих витрат на пересилання поштового відправлення відповідно до чинних тарифів, які залежать від маси та виду поштового відправлення.

     

    Які терміни отримання адміністративних послуг через пошту?

     

    Отримання адміністративних послуг за допомогою засобів поштового зв’язку відбувається в терміни, встановлені нормативно-правовими актами, що регулюють строки надання адміністративних послуг і терміни проходження письмової кореспонденції та залежать від виду послуги й відстані між місцем подачі документів і місцем розташування суб’єкта надання тієї чи іншої послуги.

     

    Чи оновлюється перелік адмінпослуг?

     

    Постійно проводиться аналіз асортименту адміністративних послуг, що надаються за допомогою засобів поштового зв’язку, вивчення попиту та визначення найбільш популярних серед населення. Такий аналіз дає змогу оптимізувати перелік послуг й поглибити співпрацю з тими центральними органами влади, в чиїх послугах найбільше зацікавлені громадяни.

     

    Які результати цієї роботи на сьогодні?

     

    За час реалізації проекту всі показники демонструють високу затребуваність і зацікавленість населення в отриманні адміністративних послуг через пошту. Населення довіряє національному оператору поштового зв’язку та визнає його як альтернативний канал доступу до таких послуг. Підтвердженням цього факту є понад 1,5 мільйона звернень громадян протягом 2013–2016 років.

     

    Варто наголосити, що найпопулярнішими послугами серед українців є призначення житлових субсидій та різних видів допомоги, видача довідки про доходи (розмір пенсії), державна реєстрація юридичних і фізичних осіб-підприємців, надання інформації з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, видача ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів тощо.

     

    Що отримує Укрпошта від співробітництва із суб’єктами надання адміністративних послуг?

     

    Така співпраця вигідна усім: і Укрпошті, і державним органам влади, і громадянам країни.

     

    Для Укрпошти – це отримання доходів від пересилання поштових відправлень та збільшення клієнтопотоку у відділеннях поштового зв’язку.

     

    Для державних органів влади – це зменшення навантаження на адміністративний апарат державних органів та оптимізація витрат із Державного бюджету на створення мережі доступу до адміністративних послуг.

     

    Для громадян – це доступність адмінпослуг, комплексне отримання послуг в одному місці, економія часу й транспортних витрат, відсутність контакту з чиновниками та можливість отримання результату з доставкою додому.

     

    Viewing all 1968 articles
    Browse latest View live